На Хмельниччині громади отримали 15 нових шкільних автобусів

У Хмельницькій області територіальні громади отримали нові шкільні автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів. У червні за кошти освітньої субвенції та місцевих бюджетів придбали 15 автобусів загальною вартістю понад 62 мільйони гривень.

Особливістю оновлення автопарку стало те, що дев’ять транспортних засобів обладнані для перевезення дітей з особливими освітніми потребами та інших маломобільних пасажирів.

Новий транспорт передали 14 громадам області, серед яких Летичівська, Старокостянтинівська, Красилівська, Ізяславська та інші. Очікується, що це допоможе покращити доступ школярів до освіти та забезпечить безпечне підвезення дітей до навчальних закладів.

Розкажи друзям у соцмережах

Читайте також