У селищі Білогір’я Шепетівського району рятувальники дістали з річки Горинь тіло місцевої жительки.
Повідомлення про можливе утоплення надійшло до Служби порятунку ввечері 15 червня від працівників поліції.
Для проведення пошуків надзвичайники обстежили водойму за допомогою човна. Під час робіт у річці виявили тіло жінки 1958 року народження. Загиблу підняли на берег та передали правоохоронцям. Наразі фахівці встановлюють обставини трагедії та причину смерті. За результатами перевірки буде ухвалено відповідні процесуальні рішення.
